• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych oczywiście także, że rocznice ślubów są jakoś celebrowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną żoną rocznicę tego niezwykłego dnia w inny sposób? Cóż, można wymienić wiele interesujących alternatyw, lecz jeżeli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, dobrym pomysłem może być choćby wycieczka za granicę. Generalnie jest bardzo dużo ładnych miast w Europie – Nicea, Lizbona, Siena, Dubrownik czy chociażby Brugia.

Bardzo popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają dla nas wygody, szczególnie mowa o miejscu na nogi, lecz jeśli w samą porę zarezerwujemy bilety, możliwe, że za 4 bilety zapłacimy ok. 200-300 złotych. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest zlokalizowane lotnisko. Np. Okęcie jest położone dosyć blisko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, iż transport na i z lotniska jest tani. Jednak już w przypadku takiego Sztokholmu mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma wiele atutów, ale być może warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w polskich miastach? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji turystycznych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące całkiem spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Chociaż zapewne dla wielu tego typu niepewność to duża frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy własnego ślubu absolutnie nigdy nie można zapominać!
źródło: www.creativehubgroup.pl, psiatv.pl, www.aofn.pl, http://www.firmaprzewozowagdansk.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.