• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy padają słowa Warszawa oraz wycieczka to chyba każdemu z nas przychodzą na myśl szkolne wycieczki organizowane zwykle w podstawówce. Bo przecież, która szkoła nie zabiera swych uczniów na wyjazd do tak ważnego miejsca w naszym kraju jak Warszawa. Choć wyjazdy takie wielu spośród nas kojarzą się z dosyć niezajmującymi pobytami w muzeach, dobrze jest się przełamać i zobaczyć jak sporo się tu zmieniło.
Obecna Warszawa to nie tylko te niezmienne, doskonale znane miejsca wypraw jak Pałac Kultury lub Łazienki, lecz wiele nowych ciekawych punktów. Unowocześnione muzea, którymi może się poszczycić stolica Polski, przyjmują wielkie tłumy zwiedzających. Dzieje się tak dlatego, że zwykłe eksponaty za szybami zostały zastąpione przez interesujące aranżacje, za pomocą których można wszystkiego dotknąć oraz poczuć atmosferę konkretnych czasów.
Stolica Polski imponuje także ze względu na fakt, iż jest rzeczywiście nowoczesnym miastem na poziomie krajów europejskich. Obok niezwykłych starych budynków, możemy podziwiać niezwykłe drapacze chmur, które górują wysoko nad Warszawą. Przechadzając się po mieście można odkryć sporo interesujących miejsc, które zachwycą nas swą wyjątkowością. A wyprawa taka będzie ogromną przyjemnością nie tylko dla dzieci lecz również dla rodziców.
źródło: http://www.laq.com.pl, cgo.com.pl, http://meratroniksa.pl, www.sparta-warszawa.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.